Lot 226
Antonín Augusta (1891 - 1940) HORSKÁ KRAJINA

1. polovina 20. století
Olej, plátno
48,5 x 83 cm (v x š)
Signováno: Vpravo dole "A. Augusta"

Vyvolávací cena
270 CZK
   |   10 EUR

Dosažená cena
5 400 CZK
   |   200 EUR

Pohled na krajinu z horského hřebenu převážně v hutnějších tazích štětce.