Lot 225
Adolf Born (1930 - 2016) SOUBOR PĚTI LITOGRAFIÍ

Cca 1981
Barevná litografie, papír
Ve výřezu 29 x 19 cm (v x š)
Signováno: Vpravo dole "A Born"

Vyvolávací cena
2 700 CZK
   |   100 EUR

Dosažená cena
118 800 CZK
   |   4 400 EUR

Soubor pěti barevných tisků, pravděpodobně ilustrací ke knize.