Lot 211
Zdeněk Mlčoch (1921 - 1996) MONTMARTRE

1975
Olej, sololit
53 x 65 cm (v x š)
Signováno: Vpravo dole "Mlčoch 75"

Vyvolávací cena
2 700 CZK
   |   100 EUR

Dosažená cena
7 560 CZK
   |   280 EUR

Pařížská čtvrť Montmartre s dominantou baziliky Sacré Coeur.