Lot 212
Hugo Ullik (1838 - 1881) PASÁČEK U ZŘÍCENINY

19. století
51,5 x 71 cm (v x š)
Signováno: Vpravo dole "Hugo Ullik"

Vyvolávací cena
270 CZK
   |   10 EUR

Dosažená cena
44 280 CZK
   |   1 640 EUR

Dílo krajináře Hugo Ullika v jeho typickém výtvarném projevu.