Lot 383
Iva Hütnerová (1948) ČAS NA PIVO

1983
Olej, sololit
35 x 29,5 cm (v x š)
Signováno: Vpravo dole "Iva 83"

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
55 000 CZK
   |   2 200 EUR

Naivní kompozice slavné herečky a malířky Ivy Hütnerové v jejím nezaměnitelném stylu.