Lot 299
Hugo Steiner-Prag (1880 - 1945) SKUPINOVÉ KARIKATURY

1923
Litografie, papír
Ve výřezu 20,5 x 15,5 cm (v x š)
Signováno: Vpravo dole "Steiner"

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
4 000 CZK
   |   160 EUR

Pár skupinových karikatur na papíře.