5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 54
VYKLÁDANÝ PSACÍ STŮL
19. století
Mahagon, ořech, bříza, mosaz, kůže
78 x 164 x 74 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
17 000 CZK
| 680 EUR
| 680 EUR
Psací stůl zdobený intarzií, celkem 7 zásuvek s mosaznými úchytkami, deska potažená kůží.