Lot 128
Karel Dvořák (1893 - 1950) ŠESTNÁCTILETÁ

1. polovina 20. století
Patinovaná sádra
80 cm (v)
Signováno: Na plintě "K Dvořák"

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
43 000 CZK
   |   1 720 EUR

Socha věnovaná dívčímu aktu vzdávajícímu hold mladé dívčí kráse. Téma je analogií na Štursovo zpracování sochy "Puberta".