Lot 150
Ctirad Stehlík (1938 - 2003) TROJICE GRAFICKÝCH LISTŮ

2. polovina 20. století
Litografie, papír
60 x 50 cm (v x š)
Dole uprostřed "Ctirad Stehlík"

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
1 500 CZK
   |   60 EUR

Ctirad Stehlík studoval na Průmyslové škole keramické v Bechyni a na Akademii výtvarných umění v Praze u Karla Součka a Ladislava Čepeláka. Věnoval se krajinomalbě a grafice. Vystavoval mimo jiné v Tokiu, Mexiku, Afghánistánu a je zastoupen ve sbrkách Národní galerie v Praze. Tři grafické listy o velikostech: 56 x 61 cm, 50 x 60 cm, 69 x 50 cm.