Lot 134
Innocenc Šamánek (1916 - ????) KYTICE VE VÁZE

1959
Olej, plátno
60 x 73 cm (v x š)
Vpravo nahoře "In. Šamánek"

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
4 500 CZK
   |   180 EUR

Innocenc Šamánek byl malířem původně z Vídně. Jeho díla se vyznačují expresivním rukopisem se svižnými údernými tahy štětcem.