Lot 308
Neznámý Autor PORTRÉT

1. polovina 20. století
Patinovaná litina
Průměr 25 cm
Nesignováno

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   20 EUR

Přejít k aukci

Reliéf s mužskou bustou v kruhovém medailonu s florální obrubou.