Lot 104
Neznámý Autor RYBÁŘ

1934
Olej, plátno
65,5 x 75 cm (v x š)
Signováno: Vpravo dole cyrilicí

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
85 000 CZK
   |   3 400 EUR

Malba rybáře na loďce vytahujícího síť od neznámého ruského autora.