Lot 288
SOCHA MADONY S JEŽÍŠKEM

19. století
Polychromované a zlacené dřevo
51 cm (v)

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
7 500 CZK
   |   300 EUR

Socha Madony v modrém plášti s Ježíškem. Oba s korunami na hlavách, Ježíšek s královským jablkem v ruce.