Lot 296
SOVĚTSKÝ TALÍŘ

1922
Malovaný porcelán
Průměr 24 cm
Zespodu cyrilicí

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Dosažená cena
48 000 CZK
   |   1 920 EUR

Propagandistický datovaný a signovaný talíř se značkou srpu a kladiva a nápisem "Kdo není s námi, je proti nám."