Lot 360
Neznámý Autor SVATÝ PAVEL

20. století
Kombinovaná technika, papír
31,5 x 20 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   20 EUR

Svatý pavel s knihou a mečem na černém pozadí s oděvem z perforovaného papíru a svatozáří z metalické drti.