Lot 167
Jaroslav Šimůnek (1872 - 1939) VINOHRADY

30. léta 20. století
Olej, překližka
71 x 100 cm (v x š)
Vpravo dole "Jar. Šimůnek"

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR

Dosažená cena
35 000 CZK
   |   1 400 EUR

Působivá malba Prahy ve večerním světle od Jaroslava Šimůnka. K námětům Jaroslava Šimůnka patřily hlavně pražská zákoutí a trhy - všude mu jde především o vystižení zvláštní krásy Prahy, na Kouřimsku pak vytvořil řadu krajinomaleb.