Lot 106
Josef Navrátil (1798 - 1865) (připsáno) ZAJÍCI

1. polovina 19. století
Akvarel, karton
Ve výřezu 54 x 39,5 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
14 000 CZK
   |   560 EUR

Malba dvou zajíců připisovaná Josefu Navrátilovi, z rubu prohlášení a razítka Jednoty výtvarných umělců v Praze II, Voršilské ulici.