Lot 10
Neznámý Autor PÁROVÉ KRAJINY

19. století
Olej, plátno
55 x 67,5 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
8 000 CZK
   |   327 EUR

Dosažená cena
9 000 CZK
   |   367 EUR

Párové krajiny se stromy s výhledem na jezero a dům, naznačena figurální stafáž. Jedno z děl má výraznější krakelaci, restaurováno.