Lot 64
Ivanka Bukovac (1899 - 1978) POTOK U LESA

1943
Olej, plátno, karton
31 x 18 cm (v x š)
Vlevo dole "Ivanka Bukovac 43"

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   130 EUR

Dosažená cena
3 000 CZK
   |   130 EUR

Dcera a žačka V. Bukovace, dále Nechleby a Thieleho na akademii výtvarného umění v Praze. Účastnila se výstav S. V. U. "Myslbek". Tvůrkyně podobizen, krajina a interiérů.