Lot 39
AUGSBURGSKÝ KABINET

17. století
Dřevo, intarzie, mosaz
47 x 64 x 32 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
55 000 CZK
   |   2 200 EUR

Tato intarzovaná skříňka z různých dřevin obsahuje celkem 10 zásuvek a skříňku s dvířky odhalujícími interiér vykládaný geometrickými motivy. Intarzovaná výzdoba představuje architektonické prvky, ruiny a vegetaci.