Lot 13
Josef Navrátil (1798 - 1865) PRADLENY

19. století
Akvarel, papír
29,5 x 40 cm (v x š)

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR

Dosažená cena
48 000 CZK
   |   1 920 EUR

Líbezný výjev pradlen u řeky v dobových oděvech. K dílu přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové.