Lot 29
Neznámý Autor KRAJINA SE ZŘÍCENINOU HRADU

1872
Olej, plátno
55,5 x 68,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
90 000 CZK
   |   3 600 EUR

Dvě zříceniny hradu s dvěma postavami před vsí. Kompletně zrestaurováno. Monogramováno vpravo dole "D872".