Lot 21
Neznámý Vlámský Mistr JEZDECKÁ BITEVNÍ SCÉNA

70 x 96 cm (v x š)

Vyvolávací cena
90 000 CZK
   |   3 600 EUR
Dosažená cena
120 000 CZK
   |   4 800 EUR
V dynamické jezdecké bitevní scéně lze rozlišit vlámské portrétní typy, rovněž zmiňovaná dynamičnost a konstrukce scény nám dovoluje připsat dílo umělci vlámské oblasti.Olej na plátně, neznačeno.