Lot 20
Jan van Goyen (1596 - 1656) KRAJINA V DUNÁCH

29,5 x 40 cm (v x š)

Vyvolávací cena
380 000 CZK
   |   15 200 EUR
Na českém trhu s uměním ojedinělá akvizice významného holandského autora 17. století. Olej na dřevě, nesignováno, zezadu výstavní štítky. Znalecký posudek Prof. Dr. Muller Hofstede 6.11.1982, Fred G. Meijer / Ellis Dullaart 05. 2015 pro databázi RKD. Publikováno databáze RKD Nr. 1001195064.