Lot 124
Karel Liebscher (1851 - 1906) LUNETA SE ZŘÍCENINOU

24,5 x 33,7 cm (v x š)

Vyvolávací cena
18 000 CZK
   |   720 EUR
Luneta se zříceninou hradu v hornaté krajině je nejspíše návrhem pro výzdobu Národního divadla. Olej na plátně, nesignováno, vzadu přípis K.Liebscher, návrh nár. Divadla.