Lot 211
Josef Hubáček (1899 - 1931) Z KORSIKY

46 x 54 cm (v x š)

Vyvolávací cena
40 000 CZK
   |   1 600 EUR
Dosažená cena
50 000 CZK
   |   2 000 EUR
Olej na plátně, signováno vpravo dole Hubáček 1926 XII.