Lot 201
Petr Matýsek (1885) ZÁTIŠÍ S KROJEM

82 x 100 cm (v x š)

Vyvolávací cena
28 000 CZK
   |   1 120 EUR
Dosažená cena
36 000 CZK
   |   1 440 EUR
Olej na plátně, signováno vlevo dole Petr Matýsek.