Lot 214
Jaroslav Veris Zamazal (1900 - 1983) ŽENSKÝ AKT

78 x 62 cm (v x š)

Vyvolávací cena
60 000 CZK
   |   2 400 EUR
Dosažená cena
110 000 CZK
   |   4 400 EUR
Dílo pochází ze slavné a známé sbírky Hugo Vavrečky. Olej na překližce, signováno vpravo dole Veris, Paris 30.