Lot 125
Antonín Chittussi (1847 - 1891) BARBIZONSKÝ LES

24,5 x 30 cm (v x š)

Vyvolávací cena
150 000 CZK
   |   6 000 EUR
Olej na plátně, lepený na kartonu. Signováno vlevo dole. Publikováno v katalogu poslední výstavy A. Chittussiho v roce 2013. Posudek PhDr. Roman Prahl.