Lot 126
Julius Mařák (1832 - 1899) POTOK V LESE

18 x 26 cm (v x š)

Vyvolávací cena
150 000 CZK
   |   6 000 EUR
Olej na dřevěné desce, signováno vlevo dole. Posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová.