Lot 53
DVOJITÝ RAPÍR

9,95 cm (v)

Vyvolávací cena
100 000 CZK
   |   4 000 EUR
Vzácný dvojitý rapír, na čepeli značeno mečířskou značkou, drátkový oplet rukojetě upraven. Konec 16. století, Německo. Vystaveno: "Albrecht z Valdštejna a jeho doba" - Praha Valdštejnská jízdárna 2008, publikováno in:Lewerken - Kombinations Waffen, str. 115, obr.110. Rozměry: délka 995 mm.