Lot 291
Rudolf Kremlička (1886 - 1932) KRAJINA Z ÉTRETATU

45 x 65,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
800 000 CZK
   |   29 630 EUR
Dosažená cena
800 000 CZK
   |   29 630 EUR
Olej na plátně. Rámováno v dobovém rámu. Signováno a datováno vpravo dole. Restaurátorská zpráva a průzkum Tomáš Berger, akad.mal. a restaurátor, rozbor barev Dorotea Pechová, odborný posudek PhDr. Karel Srp.