Lot 292
Gustav Macoun (1889 - 1934) ZIMNÍ KRAJINA

66,5 x 96,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
22 000 CZK
   |   880 EUR
Olej na plátně. Signováno a datováno vlevo dole G.MACOUN 33.