Lot 233
Rudolf Kremlička (1886 - 1932) PARK NA ŠTVANICI

20 x 34 cm (v x š)

Vyvolávací cena
330 000 CZK
   |   13 200 EUR
Svěží malba, zachycující letní park na Štvanici, vykazuje známky raného autorova rukopisu. Olej na kartonu. Signováno a datováno vpravo dole.