Lot 232
Rudolf Kremlička (1886 - 1932) NA CESTĚ DO MERIDEN

15 x 20 cm (v x š)

Vyvolávací cena
18 000 CZK
   |   720 EUR
Dosažená cena
22 000 CZK
   |   880 EUR
Skica pastýřů s dobytkem. Kresba tužkou a akvarel na papíře. Signováno, datováno vpravo dole.