Lot 278
Jerzy Kossak (1886 - 1955) PÁROVÉ OBRAZY DRAGOUN A HULÁN S KONĚM

20 x 17 cm (v x š)

Vyvolávací cena
45 000 CZK
   |   1 800 EUR
Olej na plátně, nalepeno na lepence. Signováno a datováno vlevo a vpravo dole.