Lot 279
Alexander Augustynowicz (1865 - 1944) TRHOVEC

44 x 33 cm (v x š)

Vyvolávací cena
7 000 CZK
   |   280 EUR
Dosažená cena
7 000 CZK
   |   280 EUR
Olej na dřevě, rámováno. Signováno vlevo dole.