Lot 280
Jaroslav Veris Zamazal (1900 - 1983) ŽENSKÝ AKT

72,5 x 55,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
38 000 CZK
   |   1 520 EUR
Olej na plátně. Značeno zezadu výstavním štítkem.