Lot 281
Augustin Ságner V LESE

38 x 54 cm (v x š)

Vyvolávací cena
29 000 CZK
   |   1 074 EUR
Dosažená cena
31 000 CZK
   |   1 148 EUR
Olej na plátně. Signováno vpravo dole SAGNER