Lot 281
Augustin Ságner (1892 - 1946) V LESE

38 x 54 cm (v x š)

Vyvolávací cena
29 000 CZK
   |   1 160 EUR
Dosažená cena
31 000 CZK
   |   1 240 EUR
Olej na plátně. Signováno vpravo dole SAGNER