Lot 288
Josef Šíma (1891 - 1971) PŘÍMOŘSKÁ KRAJINA

37,5 x 49,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
60 000 CZK
   |   2 400 EUR
Dosažená cena
60 000 CZK
   |   2 400 EUR
Lazurovaná kresba tuší a akvarelem na papíře. Signováno tužkou vpravo dole ŠÍMA. Na zadní straně vpravo dole signováno a datováno, vlevo přípis tuší: Josef Šíma krajina z Provence rok 1927. Posudek Prof. PhDr. Tomáš Vlček, CSc.