Lot 48
RANĚ BAROKNÍ KABINET

202 x 106 x 48 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
280 000 CZK
   |   11 200 EUR
Nástavbový kabinet, v horní části prostor pro uložení dobových společenských her. Podstavec pozdější (19. století). Zlacené a černěné dřevo, dřevo ebenové, zrcadla.