Lot 17
ITALSKÉ BAROKNÍ ZRCADLO

18. století
187 x 120 cm (v x š)

Vyvolávací cena
140 000 CZK
   |   5 600 EUR

Zrcadlo s fazetovanými okraji, v bohatě řezbovaném rámu, v nástavci se zrcadlovým fazetovaným medailonem, pochází z Neapole a je provedeno v benátském barokním slohu. Zlacené řezbované motivy okřídlených draků, sirén, volutových listů a rozvilin zdobí rám zrcadla symetricky po jeho obvodu. Zlacené dřevo, sklo.