Lot 207
Pravoslav Kotík (1889 - 1970) KRAJINA S HRADEM

20. století
Akvarel, papír
Ve výřezu 29 x 20 cm (v x š)
Signováno: Vpravo dole "P.Kotík"

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Akvarelová malba od českého malíře silně ovlivněného fauvismem a expresionismem.