Lot 208
Antoš Frolka (1877 - 1935) PŘADLENA

1925
Olej, plátno
81 x 100 cm (v x š)
Signováno: Vlevo dole "A. Frolka"

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR

Dosažená cena
80 000 CZK
   |   3 200 EUR

Antoš Frolka byl studentem J. Uprky a jeho výtvarnému rázu zůstal věrný do konce života. Maloval především pracující lid Slovácka.