Lot 209
Kubín ŠEŘÍKY

20. století
Olej, plátno
35 x 35 cm (v x š)
Signováno: Vlevo dole nečitelně "C. Ku..."

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Malba květenství růžových, bílých a modrých šeříků.