Lot 366
Jan Zrzavý (1890 - 1977) STUDNA V KARLACHOVÝCH SADECH

1. polovina 20. století
Litografie, papír
54 x 60,5 cm (v x š)
Vpravo dole "Jan Zrzavý"

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
27 000 CZK
   |   1 080 EUR

Novogotická studna na Vyšehradě ve zpracování Jana Zrzavého, číslováno 96/300.