Lot 367
Ludmila Jiřincová (1912 - 1994) DÍVKA

Litografie, papír
34,5 x 24,5 cm (v x š)
Signováno: Sign. nečitelně vpravo dole

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   20 EUR

Dosažená cena
1 000 CZK
   |   40 EUR