Lot 368
Karel Chaba (1925 - 2009) VCHOD DO KLÁŠTERA

2. polovina 20. století
Olej, plátno
70 x 50 cm (v x š)
Signováno: Vlevo dole "Chaba"

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
55 000 CZK
   |   2 200 EUR

Dílo českého autora Karla Chaby, autodidakta, který se zaměřoval především na pražské motivy. Navrhl výpravu scény pro operu Jakobín v Národním divadle v roce 1993.