Lot 23
František Ženíšek (1849 - 1916) PODOBIZNA MLADÉHO BOHÉMA

Přelom 19. a 20. století
Olej, plátno
58,5 x 46,5 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   217 EUR

Dosažená cena
14 000 CZK
   |   609 EUR

Mužský portrét od Františka Ženíška, člena slavné genereace Národního divadla, vystavený na 98. výstavě Jednoty umělců výtvarných v Praze, květen - červenec 1938, číslo katalogu 64.