Lot 207
Neznámý Autor ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE

1984
Kombinovaná technika, plátno
56 x 66 cm (v x š)
Vpravo dole nečitelně "V... 84"

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Přejít k aukci

Abstraktní kompozice s informelními prvky zajímavě kombinuje olej na plátně s jutovou strukturou. Malba je nanášena impulzivně se stopami vrypů a otisků textilu.